Melco Technorex MMF-06F24ES 24V DC 60mm Brushless Cooling Fan - product photo
Melco Technorex MMF-06F24ES 24V DC 60mm Brushless Cooling Fan - product photo 2
Technical media Confirm label, connector and fit
Fan label photo Not uploaded
Connector photo Not uploaded
Side view Not uploaded
Dimension drawing Not uploaded
24V DC 0.1A Axial Cooling Fan